ШКОЛА МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

15 грудня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» відбулось чергове засідання «Школи молодого викладача»

На порядку денному розглядалися теми:

Вимоги до сучасного заняття: планування і методика підготовки лекційного, практичного, лабораторного та семінарського заняття.

Сутність та особливості інноваційних форм та методів навчання у закладах освіти під час воєнного стану.

Програмні середовища для підтримки дистанційної освіти.

Перед молодими викладачами з доповідями виступили методист вищої категорії  ЛИКОВА Наталія та завідуюча навчально-методичного кабінету КРАВЧЕНКО Світлана.

Під час зустрічі було проведено обговорення, виникла жвава дискусія між молодими викладачами в ході якої викладачі ділилися своїм досвідом, та отримували відповіді на питання, що їх цікавили.