Студенти групи 560-КІ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Студенти групи 560-КІ Відокремленого підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» у супроводі класного керівника Єлизавети Свистунової вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні на Майдані Незалежності, де в 2014 році загинуло багато невинних людей, де відбулися трагічні події 18 лютого, адже саме там вперше за всі дні пікетів під час Революції Гідності  за день загинуло щонайменше 22 особи, від рук беркутівців та « тітушок», тисячі зазнали поранень. В цілому під час Революції Гідності загинуло чи померло 105 активістів Майдану.

Студенти вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів у Стіни пам'яті полеглих за Україну.

Потім студенти з класним керівником вирушили до Михайлівської площі, де встановлені ворожі розбиті танки та БМП, які нагадують про війну з рассєєю вже зараз. Нехай ця подорож допоможе не лише зберегти історію, але й підтримати дух патріотизму серед сучасної молоді та майбутніх поколінь.