Студенти групи РПЗ - 48 ВСП «КІУтЗ НАУ» підготували відео до Дня Героїв Небесної Сотні.

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015. Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою, сприяти громадському активізму, консолідації та формувати усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.

Студенти групи РПЗ - 48 Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» підготували відео до Дня Героїв Небесної Сотні.