Мотиваційно-виховний захід "У моєму серці Рідна мова співає!"

22 лютого 2024 року, у приміщенні Київської міської держадміністрації відбувся важливий та насичений подією мотиваційно-виховний захід "У моєму серці Рідна мова співає!", присвячений відзначенню Дня рідної мови та вшануванню пам'яті Героїв Небесної сотні.

Участь у заході взяли представники культури та мистецтв, а також співробітники музейних та бібліотечних установ столиці. Серед присутніх слухачів  були студенти групи ІПЗ-556 спільно з куратором групи Ольгою Орловою, соціальний педагог коледжу Свистунова Єлизавета та заступник директора з виховної роботи Олександр Хрестовий. Захід був пізнавальним, наповнений цікавою інформацією, що стосується рідної мови та пам'яті героїв.

Нехай рідна мова завжди звучить у наших серцях, а пам'ять про Героїв буде вічною.