Гурток " Компас" в дiї «Найкращих забирають небеса: загиблим героям присвячується»

Гурток "Компас" в дiї «Найкращих забирають небеса: загиблим героям присвячується» - так називалась наша екскурсія місцями слави і подвигу. Разом з краєзнавчо – географічним гуртком  «Компас» та керівниками, викладачами ВСП «ФКІУтЗ  НАУ» Марчук Галиною Леонідівною та Гуровим Олегом Івановичем, ми відвідали Майдан Незалежності; пройшли вулицею Інститутською; віддали шану полеглим героям. Уважно слухали студенти  розповідь завідувачки бібліотеки ім. О.Теліги Шевчук Олени про початок трагічних подій листопада - грудня 2013-2014 років. Дуже вразило нас відвідування Національного Меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності. Розповідь наукової співробітниці  Музею  Бойко Вікторії та перегляд  документального фільму  залишив слід в душах наших студентів.

Продовжуємо навчатися, подорожувати, зростати! До нових зустрічей!