21.02.2024 під час виконання бойового завдання в Словянську загинув випускник КІтУ НАУ – 2015 року, Дмитро Шпирин, позивний «Студент»

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших воїнів.

Безстрашний, мужній наш Герої, що віддав своє життя за свободу рідної землі. Відійшовши в 27 років  за межу вічності, Дмитро залишив по собі вагомий творчий спадок, так і не доживши, не долюбивши….

Люди вважають, що падаюча зірка – це раптово обірване чиєсь життя. Так і зірка Дмитра спалахнула на небосхилі, яскраво горіла  його добрими вчинками, неперевершеним талантом, гідними подвигами та й погасла.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вічна пам’ять і слава українському воїну Дмитру, який захищав Батьківщину та кожного з нас!