Бінарне заняття «Вербальні комунікації в практиці туризму»

Для здобувачів спеціальності 242 «Туризм» викладач Людмила КУДЕЛЯ та груповий психоаналітик, психолог – екофасилітатор, магістр психології, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІ розвитку освіти НАУ, к.п.н Богдан ПІОНТКОВСЬКИЙ – ВИХВАТЕНЬ провели бінарне заняття на тему «Вербальні комунікації в туризмі». Студенти 322 Т групи мали можливість подискутувати з фахівцем, отримати поради та рекомендації щодо професійного спілкування з майбутніми колегами, партнерами та клієнтами. Психолог – практик  порадив застосовувати в роботі засоби вербальної комунікації, так як знання законів і правил красномовства особливо важливо в туризмі. Використання певних комунікативних тактик і стратегій у своїй професійній діяльності допоможе майбутнім фахівцям досягти поставлених цілей, і в той же час  буде сприяти високій продуктивності і ефективності роботи в сфері туризму.