Підсумки роботи тижня ЦК туризму, геодезії та землеустрою

Проведення предметного тижня ЦК туризму, геодезії  та землеустрою дали можливість внести цікаві заходи та прийоми у навчально-пізнавальний процес, удосконалити організаційні здібності викладачів та студентів. При плануванні заходів  викладачами були передбачені принципово нові форми навчально-виховної діяльності, метою яких було стимулювати активну творчу працю студентів в процесі навчання, підвищити інтерес до профільних предметів,  сприяти навчальній, громадсько-організаційній, культурно-мистецькій діяльності.

Під час предметного тижня ЦК туризму, геодезії та землеустрою були проведені  наступні заходи: бінарні заняття з туризму та геодезії, інтелектуальні ігри, вікторини, конкурси, нестандартні заняття, студентська конференція, усний журнал з туризму, олімпіади. З метою національного та патріотичного виховання, до другої річниці повномасштабного  вторгнення російської федерації в Україну відбулася мистецька зустріч-рефлексії війни «Україна і світ: 730 днів протистояння з ворогом». За підсумками проведення найбільш активні учасники будуть відзначені дипломами та подяками.