26 лютого на 3-їй парі в гр. 414-Ж відбулося бінарне заняття

26 лютого на 3-їй парі в гр. 414-Ж відбулося бінарне заняття , проведене викладачем Шульгою М.В.  За сприяння студентки Єлізавети Бондаренко на пару завітав журналіст- практик , директор з розвитку онлайн - медіа «Еспресо.tv”, найкращий фінансовий журналіст України 2017року  за версією ICU, співавтор книги «Приватна історія» про Приватбанк , економічний журналіст із 12 - річним досвідом, відомий також в британських та латвійських медіа  Андрій Яніцький . Пан Андрій цікаво розповів студентам про тенденції розвитку сучасної журналістики, перспективи журналістської роботи, важливість набуття мовних та фахових експертних компетентностей , охоче поділився секретами професійного успіху , ознайомив із корисними джерелами та телеграм- каналами з вакансіями , відповів на запитання студентів.