Результати конференції.

Міським методичним об’єднанням суспільних дисциплін на базі Відокремленого структурного підрозділу «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету» 14 лютого 2024 р. відбулася студентська науково-практична онлайн конференція, присвячена 10-й річниці розв’язання сучасної російсько української війни, у якій взяли участь педагогічні працівники та студенти закладів фахової передвищої освіти міста Києва. За наказом №03\2024 від 21.02.2024 Ради директорів подяку за участь отримала студентка групи Ф-20 Миголь Карина  тема доповіді: Українська мова як елемент відродження сучасної української культури.

Про результати проведення студентської науково-практичної онлайн конференції, присвяченої 10-й річниці розв’язання сучасної російсько-української війни «КРАЇНА НЕЗЛАМНИХ»