До Дня рідної мови

Напередодні Міжнародного дня рідної мови в приміщенні Бібліотеки ім. Олени Теліги зобувачки освіти спеціальності Діловодство та Організація виробництва нашого навчального закладу разом зі студентками Університету ІІІ віку взяли участь у мовних змаганнях -  "Батл поколінь".

Представниці коледжу (Катерина ВЛАСЕНКО, Наталія ПУШКАРЕНКО -  група Д-36,Маргарита СТРАХОВСЬКА, Кіра ПРИЙМАК  - група 573- Д1, Катерина БУЗУН, Надія ВЛАСЕНКО- група ОВ-22) об'єднались в команду "Панянки",  а їхні суперниці створили команду "Мавки".

Захід був і навчальним,  і розважальним. Учасниці підбирали спільнокореневі слова, показували вміння використовувати фразеологізми в мовленні ,  визначали значення діалектних та сленгових слів ,  виправляли орфоепічні, лексичні, граматичні помилки.

Гра пройшла захопливо,  азартно,  весело. Різниця у віці не стала на заваді.

Змагання показали,  що мотивувати українців до вдосконалення власного мовлення можна і на таких розважальних заходах.

Тож вивчаймо рідну мову, сприяймо її розквіту,  бо народ живе доти,  доки жива його мова.