Перемога викладачів коледжу у конкурсі «Педагогічна знахідка»

На базі Київського електромеханічного фахового коледжу 5 лютого 2024 року відбулося засідання конкурсної комісії з підведення підсумків на кращу методичну розробку «Педагогічна знахідка» серед викладачів суспільних дисциплін ЗФПО м. Києва.

За результатами підведення підсумків міського конкурсу викладачі ВСП "Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» отримали призові місця,  саме:

Дисципліна: «Політична економія»

І місце: Ямкова Тетяна Андріївна, Методична розробка семінарського заняття у формі навчального тренінгу з дисципліни «Політична економія» по темі: «Суб'єкти ринкової економіки. Підприємництво.» (для студентів економічних спеціальностей освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр»).

«Виховні заходи»

ІІ місце: Богінська Антоніна Павлівна, Методична розробка на тему: «Роль громадянської діяльності у формуванні патріотичної свідомої молоді» (на прикладі співпраці викладачів та студентів ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ» «Київський авіаційний фаховий коледж» і всеукраїнського жіночого товариства ім. Олени Теліги).

Завідувач відділення №8                                    Галина КОСТЕНКО

Про підсумки проведення міського конкурсу методичних розробок «Педагогічна знахідка» серед викладачів суспільних дисциплін ЗФПО