Флешмобу з нагоди 210-річчя Тараса Шевченка

Студенти групи 556-ІПЗ Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» Мамчик Софія,  Гліб Лісовий, Лавриненко Роман, Андрій Ставинога, Кухар Назар, Яворович Михайло та класний керівник Орлова Ольга підготували відео матеріал для флешмобу з нагоди 210-річчя Тараса Шевченка та приєднались до  Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, Національної молодіжної стратегії до 2030 року.
Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» щороку проводить заходи, присвячені пам’яті Тараса Шевченка  «Єднаймо душі словом Кобзаря!».