ШКОЛА МОЛОДОГО ВИКЛАДАЧА

21 березня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» відбулось чергове засідання «Школи молодого викладача»

На зустрічі з темою : «Профілактика професійного вигорання викладача. Соціально-психологічна підтримка здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану»,  виступила Практичний психолог коледжу Любов ФУРСА

Молодим викладачам та викладачам, які приєдналися до зустрічі була запропонована дуже цікава презентація та лекція щодо професійного вигорання, ознаки професійного вигорання та як його подолати. Викладачі активно доєднувалися до обговорення теми, вступали в дебати.

Також актуальна тема нашого сьогодення щодо соціально-психологічної підтримки в умовах воєнного стану. Коли в такий нелегкий час потрібно вміти підтримати себе, близьких, людей котрі просто знаходяться поруч. Тож поради психолога були доречні як ніколи.