Дипломи вручені!

Символічно, що саме 1 березня 2023 року, в перший день весни, у Фаховому коледжі інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету відбулася урочистість вручення перших дипломів 2023 року. 34 випускники-дизайнери спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія» отримали свої перші (але сподіваємося далеко не останні) дипломи, серед яких чотири дипломи з відзнакою у студентів, котрі показали найвищий результат у навчанні.

Ці дипломи, що отримані у такий складний для всіх українців час, мають виняткове значення – адже після нашої перемоги саме молоді фахівці будуть відбудовувати та відроджувати нашу Батьківщину. А сигнал повітряної тривоги, що пролунав під час вручення дипломів, тільки підкреслив, що ми українці – сильні та незламні!

Тож щиро бажаємо молодим фахівцям високого польоту, професійного та особистісного розвитку, миру та досягнення нових омріяних вершин, а двері нашого коледжу назавжди залишаться відкритими для вас!

Наш коледж та вся наша Україна пишається вами і вашими досягненнями, дорогі випускники!

Слава Україні!