Ні - насильству.

Сьогодні в КІУтЗ НАУ за ініціативою заступника директора з виховної роботи Хрестового Олександра Васильовича було організовано зустріч з представниками БФ "РОКАДА". Тренерка фонду Олександра запропонувала студентам тренінгову програму щодо протидії насильству.
30 студентів коледжу взяли участь в обговоренні теми, виконанні практичних завдань.
В процесі тренінгу ознайомилися з різними видами насильства: психологічне, фізичне, економічне, сексуальне.
Дискутували та давали відповідь на такі важливі питання:
-Які ознаки насильства?
-Чому насильство відбувається?
-Як зрозуміти що людина поруч зазнає насильства?
-Як підтримати людину , що зізнала насильство?
Розглянули цікаві практичні кейси, визначали види насильства по життєвим ситуаціям. Виконали творче завдання з малюванням насильника та особи яка постраждала.
Представники фонду "Рокада" завжди готові прийти на допомогу. Працює лінія психологічної допомоги 0 800 331 916.
Провели корисно час в колі друзів, дізналися про цікаві речі, побачили один одного і поспілкуватися! До нових зустрічей!